O Nas


Jako jedna z niewielu firm na polskim rynku, zajmujących się akcesoriami jeździeckimi,
mamy zaszczyt prezentować nasze produkty opatrzone metką z napisem "Made in Poland".
W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na indywidualne potrzeby każdego klienta - dlatego każdy zamówiony u nas produkt jest wykonany specjalnie dla Ciebie.
Tylko u nas produkty szykowane do wysyłki są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości wykonania
i za zgodą Klienta przymierzane na nasze konie. Dzięki temu jesteśmy w stanie wprowadzić ewentualne poprawki jeszcze zanim wyślemy towar i upewnić się, że derka dobrze się układa.

Pomimo iż działamy od niedawna, marka Caball ma odwagę przeciwstawić się wszechobecnemu trendowi produkowania "po kosztach" w krajach azjatyckich.
Opieramy się także pokusie produkowania z tańszych i gorszych jakościowo materiałów. Wierzymy że takie pozorne oszczędności są przyczyną częstych rozczarowań pośród użytkowników sprzętu jeździeckiego. Twoje zadowolenie jest dla nas o wiele cenniejsze, niż parę złotych zaoszczędzonych na metrze materiału.

Jako polska marka mamy ambicje konkurować z najlepszymi, zachowując niewygórowane ceny.
Na obecnym etapie rozwoju oferujemy szycie na zamówienie derek oraz innych akcesoriów jeździeckich. Z uwagi na bardzo dużą ilość zleceń jaka do nas napływa, zmuszeni jesteśmy wprowadzić zasadę ograniczenia zamówień (dodatkowe informacje w dziale "Regulamin").
Jednocześnie cały czas prowadzimy działania mające na celu zwiększenie naszych możliwości wytwórczych, poprzez zakup bardziej nowoczesnych maszyn oraz zwiększenie zatrudnienia.

Z naszej strony pragniemy zapewnić, że dalszy rozwój marki Caball nie odbędzie się kosztem jakości naszych produktów.
Za punkt honoru stawiamy sobie zadowolenie Klienta z dokładności wykonania naszych towarów
i wyznajemy zasadę, że lepiej poświęcić dodatkowy czas na dopracowanie produktu, niż oddać klientowi bubla. Dlatego apelujemy o dokładne zapoznanie się z działem "Jak mierzyć".
W razie wątpliwości nie wahaj się wysłać nam e-mail z zapytaniem. Prawidłowo zdjęte wymiary gwarantują dopasowanie derki oraz Twoje zadowolenie.

To co sprawia nam największą frajdę, to wymyślanie nowych krojów oraz zestawień kolorystycznych. Starając się zaspokoić oczekiwania względem estetyki nie zapominamy jednak o praktycznym aspekcie naszych produktów. Bo to co piękne musi być także użyteczne.

Jeśli masz pomysł na nietypową derkę, z całych sił postaramy się go zrealizować.
W firmie Caball lubimy wyzwania, to one sprawiają że każdy nasz produkt jest unikalny, a nowy dzień pracy to nowe wyzwanie.

Jeśli cenisz sobie indywidualność, na przekór masowej produkcji,
marka Caball jest właśnie dla Ciebie!


Projekt i wykonanie Riveth dla Caball